http://bimago.pl/
hurtownia bimago logo
Działamy od:
Informacja
Google maps
Social media
Producent
Tak
Integracja CSV
Tak
Dropshipping
Tak
White Label
Brak danych
Producent
Tak

Więcej o Hurtownia Bimago

Hurtownia bimago to największy w Polsce producent ściennych artykułów dekoracyjnych.Funkcjonujemy w branży już od ponad 14 lat. Jesteśmy wykwalifikowaną firmą produkcyjną o silnej pozycji na rynku międzynarodowym (działamy na 21 rynkach europejskich).

Produkujemy fototapety, obrazy i naklejki ścienne. W naszej galerii znajdziecie Państwo ponad 13 000 oryginalnych wzorów obrazów na ścianę: od wydruków i zdjęć na płótnie, aż po ręcznie malowane obrazy. Nowoczesne fototapety ścienne w wielu kategoriach tematycznych (pejzaże, kwiaty,  ornamenty, efekt 3D, vintage i retro) odświeżą i wzbogacą każde wnętrze. Oferujemy także wyjątkowe plakaty na ścianę o wysokiej jakości wydruku oprawione w gustowną ramę, a także parawany. Ten lekki i składany, niezwykle funkcjonalny element dekoracyjny sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Nasze artykuły trafiają do renomowanych firm i dużych sieci sprzedażowych w Europie, takich jak Praktiker, Leroy Merlin, itd. W modelu dropshippingowym współpracujemy z siecią Empik.

Sprzedajemy rocznie ponad 700 000 produktów, z czego ponad 70% to klienci indywidualni.

W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć naszą działalność o inne kraje, tj. USA, Brazylię, Turcję oraz Chiny.

Integracje Hurtownia Bimago

Opinie o Hurtownia Bimago

Podobne