Więcej o Sklep Internetowy RedCart

Sklep Redcart idealnie nadaje się do prowadzenia sprzedaży tradycyjnej przez internet jak i do Dropshippingu. Za pomocą kilku kliknięć możemy posiadać sklep z gotowymi produktami. Oczywiście zlecić możemy indywidualną maskę graficzną. Jak sam twórcy zaznaczają, ich system jest dedykowany do prowadzenia sprzedaży w dropshippingu.
Dzięki niemu szybko rozpoczniesz sprzedaż internetową poprzez sklep internetowy, Allegro, eBay, Amazon lub OLX.

Sklep online RedCart posiada ponad 400 wbudowanych narzędzi ułatwiających sprzedaż w internecie, które możesz włączyć za pomocą jednego kliknięcia.
Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania, sprzedaż online z tym oprogramowaniem stanie się łatwa i przyjemna.

Dropshipping Redcart

Możesz wybierać spośród miliona gotowych produktów dzięki połączeniu z ponad 400 dostawcami i hurtowniami. Poświęcisz kilka lub kilkanaście minut  na pobranie asortymentu i ustawienie dobowej aktualizacji. Zależy Ci na pełnej integracji z poświęceniem minimum swojego czasu, albo nie masz w pełni wystarczającej wiedzy programistycznej? Nie szkodzi, tutaj otrzymujesz potężne oprogramowanie do którego nie potrzebujesz programisty.

Wewnętrzny system integracji z hurtownią samodzielnie pobiera dane i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny. W prosty sposób ustawisz swoją marże na wybrane produkty. Z takimi działaniami  Twoja oferta w sklepie internetowym jest stale aktualna.

Oprogramowanie sklepu opłacane jest w abonamencie miesięcznym lub rocznym.

Integracje Redcart

– Integracje z ponad 400 hurtownii
– Allegro
– eBay
– Amazon
– Domodi
– Alani
– Webpartners
– Payu
– DotPay
– Przelewy24
– Paypal
– Inpost
– GlobKurier
– GLS
– Poczta Polska
– Google (merchant, Ads, Analytics)
i inne
Wszystkie integracje sprawdzisz na stronie www RedCart.

RABAT

Dla użytkowników BsMarket specjalny kod rabatowy do Redcart -10%!
(Wystarczy zarejestrować się z tego linku)

Konfiguracja sklepu Redcart

Jeśli sądzisz, że nie dasz rady w pełni samodzielnie skonfigurować witryny opartej o ten system i potrzebujesz porady w wyborze szybkich płatności jak i marketingu skontaktuj się z wybraną firmą poniżej. Na liście znajdują się firmy chętne wyręczyć Cię z budowy sklepu i krok po kroku przeprowadzić przez wszystkie niezbędne czynności na starcie. Oczywiście możesz wykonać je samodzielnie, jednak jeśli niechcesz popełnić fallstartu skorzystaj z ich usług.

Kody rabatowe Sklep Internetowy RedCart

Opinie o Sklep Internetowy RedCart

Podobne