Więcej o PayU

Payu to jedna z najpopularniejszych platform szybkich płatności w Polsce. Szybkie płatności stworzyły instytucje bankowe i podmioty odpowiedzialne za rozwój technologiczny, aby ułatwić i przyspieszyć cały proces robienia zakupów w sieci.

Dzięki udostępnieniu tej usługi, nie jesteśmy już skazani na tradycyjne przelewy czy płatności przy odbiorze. Szybkie płatności pozwalają oszczędzać czas i pieniądze. NIe wyobrażamy sobie teraz sklepu, który nie posiada szybkich płatności w swojej ofercie.

Przy transferze tradycyjnym, należy ręcznie wprowadzać dane sprzedawcy i czekać aż przelew zostanie zaksięgowany na jego rachunku (zgodnie z obowiązującymi sesjami Elixir).

Z kolei regulowanie należności dopiero przy odbiorze przesyłki, jest zazwyczaj droższą opcją od przedpłaty. Poza tym, należy mieć przygotowaną, odliczoną kwotę.

Tradycyjnie dla swoich nowych klientów PAYU pobiera aż 2.3% prowizji. Dzięki zniżce dla serwisu BsMarket otrzymamy korzystniejszą umowę z prowizją wynoszącą zaledwie 1.59% bez żadnych sugerowanych kwot obrotu.

Jeśli chcesz uzyskać niższą prowizję pamiętaj, aby zarejestrować się z tego linku Rejestracja w PAYU – tylko wtedy otrzymasz niską prowizję 1.59%.

Kody rabatowe PayU

Opinie o PayU

Podobne