Więcej o Sklep online Sky-Shop.pl

Sklep Internetowy Sky-Shop.pl – gotowy system dla sklepów www i hurtowni internetowych B2B.

Sky-Shop to znana platforma do tworzenia sklepów internetowych i prowadzenia sprzedaży online. Działalność rozpoczęta w 2009r. To w pełni autorskie oprogramowanie, działające w systemie SaaS, abonamentu miesięcznego lub rocznego. Twórcą platformy jest Przemysław Matoga – znany z napisania skryptu dla forów internetowych – phpBB by Przemo.

Oprogramowanie Sky-Shop pozwala nie tylko w prosty i szybki sposób założyć sklep internetowy, ale również umożliwia w pełni zarządzanie sprzedażą poza naszym e-sklepem. Naprzykład na Allegro, marketplace’ach, Facebooku, porównywarkach cenowych i hurtowniach. Multum funkcji i możliwość integracji z niemal wszystkimi platformami sprzedażowymi ułatwiają nam prowadzenie handlu w internecie.

Wybrane integracje

– Allegro
– Ebay
– eMag
– Empkik
– Kup Teraz na ceneo
– Popularni kurierzy i brokerzy
– Facebook
– Google
– Porównywarki cenowe
– Szybkie płatności
– Gotowych 106 hurtowni dropshipping- do niewymienionych należy napisać w sprawie integracji
– i wiele więcej

Wszystkie gotowe integracje znajdziesz na stronie sky-shop.pl

Konfiguracja sklepu Sky-Shop

Możesz zlecić pełne przygotowanie sklepu do startu. Rozpoczynając od wyboru i zakupu domeny po pełen proces zgłoszenia strony Google. Rozpoczynając przygodę z ecommerce na samym początku możemy pominąć wiele waznych procesów jak np. zgłoszenie strony do indeksu Google, podpięcie Google Analytics. Założenie konta z promocyjną kwotą w Google Ads i wiele więcej. Poniżej znajdziesz listę firm chętnych wyręczyć Cię w tej drodze.

Kody rabatowe Sklep online Sky-Shop.pl

Opinie o Sklep online Sky-Shop.pl

Podobne