Darmowy
https://hurtowniak.pl
Informacja
Producent
Nie
Integracja CSV
Brak danych
Dropshipping
Tak
White Label
Brak danych
Producent
Nie

Więcej o hurtowniak.pl

Hurtowniak.pl to wielobranżowa hurtownia internetowa oferująca swoje artykuły wszystkim sklepom, które chcą poszerzyć własny asortyment o produkty wyjątkowe, rzadko spotykane, sezonowe i przede wszystkim atrakcyjne cenowo.

Jesteśmy platformą Business To Business, realizującą model współpracy internetowej pomiędzy firmami z Polski i z zagranicy. Profesjonalnie zarządzamy złożonym i zautomatyzowanym systemem zamówień i dostaw, opartym o liczne procesy biznesowe. Organizujemy współpracę zarówno z Klientami, jak i z Dostawcami.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów kategorii takich jak:

Dom i ogród
Elektronika i optyka
Warsztat/magazyn
Sport i turystyka

Na naszej platformie proponujemy również współpracę na zasadzie dropshippingu, czyli modelu sprzedaży, w którym to my organizujemy wysyłkę do Klienta indywidualnego. Umożliwiamy integrację naszej oferty z prawie każdym sklepem internetowym. By podjąć z nami współpracę, nie potrzebujesz własnego magazynu czy kapitału. To my zajmujemy się pakowaniem towaru i jego wysyłką do Klienta końcowego. Twoim zadaniem jest tylko zbieranie zamówień i przekazywanie ich do naszych handlowców.
W Hurtowniak.pl stawiamy na współpracę ze sklepami oraz szybki dostęp do produktów. Stale dążymy do doskonalenia możliwości kooperacji z nami poprzez automatyczne aktualizacje, importowanie towarów oraz szybki dostęp do stanu magazynowego oraz cen.

Kody rabatowe hurtowniak.pl

Opinie o hurtowniak.pl

Podobne