FORCETOP Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów akcesoriów do urządzeń mobilnych. Wachlarz oferty zawiera urządzenia smart home, smart health, narzędzia gamingowe, drobny sprzęt elektroniczny oraz małe AGD.

Firma funkcjonuje nieprzerwanie na rynku od ponad 11 lat. Nasze najważniejsze i niezmienne priorytety to wysoka jakość oferowanych produktów oraz fachowa obsługa, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

FORCETOP Sp. z o.o. to firma ze 100% polskim rodowodem i kapitałem. Jest dostawcą m.in. takich marek jak: Zipato, Kawasaki, Speck, Griffin, Puro, Moshi, Catalyst, iHealth czy Builtw (w większości jako dystrybutor wyłączny).

Wszelkie czynności związane ze sprzedażą, zamówieniami, rozliczeniami czy reklamacjami odbywają się za pośrednictwem szybkiej i wygodnej platformy handlowej B2Btrade.eu.

Dostęp do strony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pozwala szybko reagować na Państwa oczekiwania i potrzeby.Chcemy nadmienić, iż korzystanie z platformy nie wiąże się dla Partnerów z żadnymi kosztami.

Uzupełnieniem wielu ułatwień dla Klientów są udostępniane bezpłatnie pliki integracyjne w formacie XML lub CSV. To rozwiązanie przydatne szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą w szybki i prosty sposób wprowadzić asortyment do oferty swojego sklepu.

Nieodłącznie z plikami integracyjnymi wiąże się kolejny mocny punkt firmy -sprawna i szybka obsługa zamówień w systemie dropshipping. Proces ten pozwala powierzyć naszym pracownikom wszelkie zadania związane z magazynowaniem, pakowaniem i wysyłką.

Zorientowanie na klienta, słuchanie jego potrzeb i opinii, a co najistotniejsze branie ich pod uwagę, sprawia, że firma od początku jej istnienia z roku na rok notuje dynamiczny wzrost przychodów, poszerza swój udział na rynku oraz jest rozpoznawalna jako rzetelny partner biznesowy.

Oceń nas i napisz opinię!

Kontakt

Jakość

Wsparcie techniczne

Cena

Przeglądaj

Twoja opinia nie powinna przekraczać 140 znaków

Pozostałe

Pokaż godziny pracy
  • Monday09:00 - 17:00
  • Tuesday09:00 - 17:00
  • Wednesday09:00 - 17:00
  • Thursday09:00 - 17:00
  • Friday09:00 - 17:00

wrzesień, 2021

22

środa

DAY OFF

August 26,2019

  • Tuesday
  • 9:00am - 10:00am
  • Ram
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.