hurtownia-little-doctor
Informacja
Producent
Nie
Integracja CSV
Tak
Producent
Nie

Więcej o Hurtownia medyczna Little Doctor

Firma Little Doctor Europe w swoim asortymencie posiada szeroki wachlarz certyfikowanego sprzętu medycznego, zatwierdzonego i poddawanego szczegółowym kontrolom jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • irygatory stomatologiczne,
  • inhalatory,
  • ciśnieniomierze,
  • stetoskopy,
  • pulsoksymetry,
  • termometry.

Nasze urządzenia medyczne przechodzą wszystkie etapy kontroli, certyfikacji i rejestracji państwowej, wymagane przez prawo każdego z krajów UE. Zarejestrowane są również w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Oprócz certyfikat ISO posiadają również oznaczenie europejskiego znaku jakości CE, jest on przyznawany produktom, które spełniają wymogi bezpieczeństwa, określone w dyrektywie Unii Europejskiej dla wyrobów medycznych.

Współpraca z nami daje dostęp do stale rosnącej gamy produktów o zapewnionej jakości. Dodatkowo oferujemy współpracę w modelu logistycznym dropshipping, dzięki czemu możesz skupić się na marketingu, a nie na zarządzaniu magazynem.

Zajmiemy się za Ciebie zapasami, przechowywaniem i wysyłką; wszystko czego potrzebujesz to dołączenie do grona naszych Kontrahentów! Będziesz mógł sprzedawać nasze produkty nie martwiąc się o ich magazynowanie, czy logistykę.

Zapraszamy do kontaktu.

Integracje Hurtownia medyczna Little Doctor

Opinie o Hurtownia medyczna Little Doctor

Podobne