Usunięta wizytówka Google? Nie musisz płacić. To nowy sposób oszustów!

7 sierpnia 2021 | Prawo, Start w ebiznesie | 0 komentarzy

Zamknieta wizytowka Google
Usunięta lub zamknięta wizytówka Google maps moja firma? Państwa firma otrzymała telefon/email/sms, że jeśli nie zapłaci abonamentu to usunięta lub zamknięta zostanie wizytówka Google moja firma? To zwykłe oszustwo. Przeczytaj o tym w tym wpisie i co robić.

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą wie jak ważna jest wizytówka Google w biznesie. To dzięki niej z łatwością trafiają do nas internauci. Podpowiada kierowcom jak dojechać, przeczytać recenzję itd. Niestety, ale co chwila oszuści próbuję wyłudzić „opłatę” za wizytówkę w co raz to ciekawsze sposoby. Są próby: Na

  • Pozycję jeśli nie zapłacisz będziesz niżej niż konkurencja.
  • Wizytówka zniknie z sieci, jeśli nie zapłacisz abonamentu.
  • Wizytówka będzie zamknięta

Pierwszy punkt jest dość jasny, pozycja wizytówki w wyszukiwarce zależy od wielu czynników, ale na pewno nie od tego czy zapłacimy np. 350zł firmie krzak za pierwszą pozycję. Wizytówka zniknie z sieci jeśli naruszymy regulamin, a nie dlatego że ktoś nam „może usunąć wizytówkę”. Wizytówka naszej firmy w Google jest darmowa.

Zamknięta wizytówka Google

Twoja wizytówka Google jest zamknięta? Najprawdopodobniej oszuści zgłosili z swoich multi kont propozycję zamknięcia miejsca do Google. Niestety jest to częsty proceder. Oczywiście nie musisz nic płacić za ponowne otwarcie wizytówki. Zaloguj się na swoje konto Google Moja firma i odpowiedz na pytania przygotowane przez Google. Pamiętaj zawsze skonsultuj to z zaprzyjaźnionym „informatykiem”. Ja zawsze dla swoich klientów, którym wykonałem strony/sklepy www pomagam bezpłatnie w takich sytuacjach. Bądźmy czujni w sieci, bo oszuści czekają zawsze na nasze potknięcie.

Usługi związane z wizytówką Google

Założenie wizytówki, pomoc w walce z oszustami możesz zawsze oddelegować do zewnętrznej firmy. Pomoże Ci w tym nasz katalog firm i usług BsMarket. Zlecenie założenie, moderacji swojej wizytówki możesz dodać klikając w ten link: Dodaj ogłoszenie. Możesz zlecić także nam moderację i pomoc przy wizytówce. Kontakt znajdziesz w menu strony.

 

Tagi

Powiązane wpisy

Najnowsze kody rabatowe

Najnowsze firmy katalogu ecommerce

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze