http://sentiell.pl/
sentiell hurtownia logo
Informacja
Dropshipping
Tak

Więcej o Sentiell Hurtownia

Hurtownia jubilerska Sentiell powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku jubilerskiego oraz chęci kreowania najnowszych trendów na rynku jubilerskim, charakteryzuje się szerokim asortymentem i wysoką dostępnością produktów. W swojej ofercie posiadamy ponad 4000 modeli biżuterii. Nasza kolekcja to przeważnie srebro próby 925. Dużym zainteresowaniem cieszy się asortyment bransolet ze stali nierdzewnej oraz pierścionków ceramicznych wykonanych metodą hi-tech. Hurtownia srebra zawiera następujące rodzaje biżuterii: pierścionki, bransoletki, naszyjniki, zawieszki, łańcuszki, broszki, dewocjonalia, piercing, srebrne smoczki, srebrne łyżeczki, srebrne spinki do mankietów, a także półfabrykaty i środki czyszczące do biżuterii.

Jako producent i importer biżuterii srebrnej Sentiell wyróżniamy się dbałością o odpowiednie cechowanie biżuterii przeznaczonej do odsprzedaży. Będąc zagranicznym eksporterem i liderem na rynku jubilerskim w Polsce, kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych klientów. W tym celu każdy produkt przed sprzedażą jest dokładnie sprawdzany pod kątem kryteriów cechowania biżuterii srebrnej. Hurtownia biżuterii Sentiell spełnia wszystkie warunki znakowania biżuterii srebrnej zgodnie z prawem probierczym obowiązującym w Polsce. Wszystkie produkty posiadają wybitą próbę 925, a te, których waga użytego do produkcji srebra przekracza 5g są dodatkowo sygnowane cechą probierczą. Oferowana biżuteria srebrna nie zawiera niklu i cechuje się niską zawartością stopu innych metali.

Nasza hurtownia daje możliwość zakupu biżuterii 24h na dobę niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz. Wychodząc naprzeciw potrzebom jubilerów i sprzedawców stworzyliśmy dwa modele współpracy dostosowane do przedsiębiorców prowadzących sklepy stacjonarne jak i internetowe – hurt i dropshipping.

Integracje Sentiell Hurtownia

Opinie o Sentiell Hurtownia

Podobne