Więcej o Majestic

Majestic to zaawansowana platforma SEO dedykowana wszystkim osobom prowadzącym komercyjne strony internetowe. To bardzo rozbudowane narzędzie, które udziela nam cennych informacji umożliwiających skuteczne pozycjonowanie strony internetowej. Sprawdźmy, co dokładnie może nam zaoferować platforma internetowa Majestic.

Szybki dobór najlepszych fraz kluczowych

Jedną z najistotniejszych kwestii w aspekcie pozycjonowania strony jest dobór właściwych fraz kluczowych, wśród których będziemy budowali ranking naszej domeny. Kluczem do sukcesu jest znalezienie fraz mocno obleganych przy jednocześnie niskiej konkurencji. Majestic pozwala sprawdzić najpopularniejsze frazy pod kątem trudności w pozycjonowaniu. Z pomocą tego narzędzia możemy wyodrębnić najkorzystniejsze frazy, które pomogą nam w zbudowaniu oczekiwanego zasięgu strony.

Analizy konkurencji i audyt SEO

Z pomocą narzędzia Majestic sprawdzisz, jakie działanie podejmuje Twoja bezpośrednia konkurencja. Uzyskane informacje pozwalają na efektywniejsze linkowanie oraz stopniowe dążenie do przeskoczenia stron konkurencyjnych w wyszukiwarce. Majestic umożliwia również przeprowadzenie złożonego audytu SEO. Jest to działanie niezbędne w szukaniu ewentualnych problemów, które obniżają pozycję Twojej strony. Analizy realizowane przez Majestic dostarczają nam informacji, z którymi bez trudu możemy budować optymalny ranking naszej strony internetowej.

Czy warto zainwestować w narzędzie Majestic?

Analizy oraz informacje przeprowadzane przez Majestic są dla właścicieli stron internetowych na wagę złota. Nie dziwi zatem fakt, że usługa ta jest płatna. Koszt miesięcznego dostępu do narzędzia zależy od wybranego pakietu. Za dostęp do podstawowych narzędzi zapłacimy niecałe 50 USD miesięcznie. Za najbardziej rozbudowany pakiet trzeba zapłacić ponad 350 USD, jednak wówczas, z narzędzia może korzystać 5 osób. Właściwe wykorzystanie informacji dostarczanych przez Majestic pozwala w krótkim czasie odzyskać poniesione koszty z nawiązką.

Kody rabatowe Majestic

Opinie o Majestic

Podobne