Dlaczego warto korzystać z wirtualnej asystentki?

19 sierpnia 2022 | porady, Ciekawostki | 0 komentarzy

Ktoś polecił Ci skorzystanie z usług wirtualnej asystentki? Nie wiesz, czy faktycznie jej wsparcie wyjdzie Ci na korzyść? Liczysz na wskazówki, które pozwolą Ci rozwiać wszystkie wątpliwości związane z wirtualną asystentką? Znajdziesz je w naszym tekście! Poniżej przedstawiamy kilka powodów, które zachęcają do skorzystania z wirtualnej asystentki. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Wirtualna asystentka ma odpowiednie kwalifikacje

Przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego, że najczęściej mamy do czynienia z osobą, która wcześniej świadczyła usługi asystenckie w stacjonarnym biurze. Możemy zatem spodziewać się, że wirtualna asystentka to osoba o odpowiednich kwalifikacjach, która dysponuje szeroką wiedzą, umiejętnością i doświadczeniem.

Jeśli zatem postanowimy nawiązać z nią współpracę, to nie będziemy musieli zastanawiać się, czy naszymi sprawami zajmie się ktoś kompetentny. Wirtualna asystentka zawsze zapewnia najwyższą jakość usług, ponieważ zależy jej na dobrych relacjach ze swoimi klientami. Dla przykładu Wirtualna Asystentka Natalia z wirtualnanatalia.pl pomagała przygotować ten tekst.

Wirtualna asystentka oferuje szeroki zakres usług

Na korzyść współpracy z wirtualną asystentką przemawia również fakt, że można liczyć na bardzo szeroki zakres usług, który często uzależniony jest od naszych potrzeb, czy oczekiwań. Najczęściej wirtualna asystentka jest w stanie przejąć na siebie wszystkie zadania biurowe, które da się wykonywać internetowo, zdalnie lub telefonicznie. Chętnie przejmuje na siebie tworzenie i porządkowanie dokumentacji, przygotowywanie prezentacji, obsługę bazy klientów, czy nawet tworzenie ofert.

Jednak to dopiero początek, ponieważ w zakresie usług wirtualnej asystentki można znaleźć również prowadzenie sekretariatu, kont w mediach społecznościowych, czy planowanie i organizację spotkań. Dodatkowo to właśnie wirtualna asystentka chętnie przejmuje na siebie kontakty z klientami, rekrutację pracowników, czy nawet pomoc w organizacji spraw prywatnych.

Nie ma dla niej znaczenia, czy trzeba pilnować terminów wizyt u lekarza, kosmetyczki, czy w salonie fryzjerskim. Równie dobrze może zająć się rezerwacją biletów do teatru, kina, czy nawet na koncert. W wielu przypadkach można liczyć też na usługi copywriterskie, co jest bardzo przydatne przy prowadzeniu własnego bloga, czy witryny www.

Wirtualna asystentka cennik

Współpraca z wirtualną asystentką zapewnia całkiem spore oszczędności dla firmy, ponieważ nie trzeba przygotowywać dodatkowego miejsca pracy, ani go wyposażać w odpowiedni sprzęt. Odchodzą też koszty z ulepszaniem sprzętu, czy z poszerzaniem kwalifikacji swojego pracownika.

Poza tym wirtualna asystentka nie będzie pracować na etacie, więc również z tego tytułu odchodzą wszystkie koszty. Rozliczenie opiera się na ilości rzeczywiście wypracowanych godzin, których ilość zależy od nas. Tym samym mamy realny wpływ na wszystkie koszty, jakie będziemy ponosić z tego tytułu.

Wirtualna asystentka pozostaje do dyspozycji każdego potrzebującego

Wirtualna asystentka jest nastawiona na to, by nieść wsparcie każdemu, kto go będzie potrzebował. Nie ma dla niej znaczenia wielkość firmy, ani też branża, w jakiej działa. Chętnie nawiązuje współpracę z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi, z małymi firmami, prężnie działającymi przedsiębiorstwami oraz korporacjami.

Nie zamyka się również na potrzeby klientów prywatnych, więc jeśli ktoś będzie potrzebował jej wsparcia w organizacji kalendarza wizyt u lekarza, czy przy realizacji ważnych projektu, to wystarczy się do niej zgłosić w dogodnym dla siebie czasie.

Powiązane wpisy

Najnowsze kody rabatowe

Najnowsze firmy katalogu ecommerce

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze