Hurtowniak.pl to wielobranżowa hurtownia internetowa oferująca swoje artykuły wszystkim sklepom, które chcą poszerzyć własny asortyment o produkty wyjątkowe, rzadko spotykane, sezonowe i przede wszystkim atrakcyjne cenowo.

Jesteśmy platformą Business To Business, realizującą model współpracy internetowej pomiędzy firmami z Polski i z zagranicy. Profesjonalnie zarządzamy złożonym i zautomatyzowanym systemem zamówień i dostaw, opartym o liczne procesy biznesowe. Organizujemy współpracę zarówno z Klientami, jak i z Dostawcami.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów kategorii takich jak:

  • Dom i ogród
  • Elektronika i optyka
  • Warsztat/magazyn
  • Sport i turystyka

Na naszej platformie proponujemy również współpracę na zasadzie dropshippingu, czyli modelu sprzedaży, w którym to my organizujemy wysyłkę do Klienta indywidualnego. Umożliwiamy integrację naszej oferty z prawie każdym sklepem internetowym. By podjąć z nami współpracę, nie potrzebujesz własnego magazynu czy kapitału. To my zajmujemy się pakowaniem towaru i jego wysyłką do Klienta końcowego. Twoim zadaniem jest tylko zbieranie zamówień i przekazywanie ich do naszych handlowców.
W Hurtowniak.pl stawiamy na współpracę ze sklepami oraz szybki dostęp do produktów. Stale dążymy do doskonalenia możliwości kooperacji z nami poprzez automatyczne aktualizacje, importowanie towarów oraz szybki dostęp do stanu magazynowego oraz cen.

Oceń nas i napisz opinię!

Kontakt

Jakość

Wsparcie techniczne

Cena

Przeglądaj

Twoja opinia nie powinna przekraczać 140 znaków

Pozostałe

styczeń, 2022

16

niedziela

DAY OFF

August 26,2019

  • Tuesday
  • 9:00am - 10:00am
  • Ram
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.