Jaką bramkę płatności wybrać do sklepu internetowego w 2022

16 marca 2022 | Na start, ecommerce Polska | 0 komentarzy

Prowadzenie własnego sklepu internetowego zachęca do tego, by zaoferować nie tylko tradycyjne przelewy, ale również szybkie płatności internetowe. Tylko jaką bramkę płatności wybrać? Która bramka będzie najlepsza? Nasz tekst może ułatwić Ci wybór, więc zachęcamy do zapoznania się z nim!

Bramki płatności do sklepu internetowego – co mamy do wyboru?

Na rynku nie brakuje sklepów, które prowadzą działalność w sieci. To doprowadziło również do tego, że wzrosło zapotrzebowanie na bramki płatności i efektem tego jest ich całkiem spora ilość. Jakie dokładnie bramki mamy do wyboru? Co przygotował dla nas rynek?

Do największych bramek płatności w naszym kraju można zaliczyć PayU i Przelewy24. W jej ofercie znajdziemy wiele usług płatniczych – od płatności jednym kliknięciem, przez płatności mobilne w aplikacji sklepowej, odroczone płatności, czy na portfelach elektronicznych kończąc. Nie zabrakło tutaj też możliwości robienia płatności kartą, czy BLIK, więc z pewnością PayU jest warto uwagi.

Bramki płatności – ranking

Oczywiście na tym nie kończą się nasze możliwości. Warto też wspomnieć, że do swojej dyspozycji mamy Przelewy24. To agregator metod płatności, który daje możliwość na robienie transakcji drogą elektroniczną za pomocą przelewów bankowych do ponad 165 banków, ale nie tylko. Warto również wspomnieć, że do wyboru jest też płatność kartą, czy BLIK, więc nikt nie powinien mieć powodów do narzekań.

System Tpay to kolejna opcja, która pozostaje do wyboru osób prowadzących własny sklep internetowy. Tpay oferuje płatności online dla klientów aż 30 największych banków w Polsce. Do tego zapewnia też wygodne płatności przez BLIK, Google Pay, czy kartę. Co ciekawe, w Tpay można regulować płatności nie tylko w PLN, ale również w innych walutach.

Jakby tego było mało, to warto wspomnieć o Blue Media. To dostawca rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży online, więc również może okazać się bardzo przydatnym narzędziem dla osób prowadzących własny sklep online.

Wszystkie inne bramki płatności znajdziesz na naszej podkategorii w katalogu firm związanych z ecommerce, a dokładniej tu Szybkie płatności.

Bramki płatności do sklepu internetowego – na którą postawić?

Na pierwszy rzut oka można uznać, że każda bramka płatności będzie dobrym wyborem. Jednak wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na sprawdzenie każdej z nich, by ustalić, że to właśnie Przelewy24 są warte uwagi. Pamiętajmy, że ta bramka obsługuje najwięcej banków i daje nam szansę na to, by zapewnić klientom wygodne rozliczenia za zakupione towary. Dlatego każdy, kto będzie rozkręcał własną działalność, powinien pomyśleć o jej wykorzystaniu. Sama rejestracja też jest banalnie prosta. Wystarczy wejść w link , by wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Niższa prowizja

Jeśli chcemy obniżyć prowizję z 1.9% do 1.59% musimy zarejestrować się z linku poniżej. Dzięki czemu możemy przyznać niższą prowizję!
Link: Niższa prowizja Przelewy24 1.9 do 1.59

Powiązane wpisy

Najnowsze kody rabatowe

Najnowsze firmy katalogu ecommerce

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze